O firmie

Firma MKraFVT - znany producent obuwia w Ukrainie, jeden z pierwszych zakładów w tej branżyW 2000 roku została zarejestrowana handlowa marka obuwia o tej samej nazwie, choć firma istniała dużo wcześniej. Nam udało się udowodnić że fabryka obuwia MKraFVT jest producentem towarów wysokiej jakości oraz wyróznia się oryginalnymi projektami. Wśród odróżniających cech produkcji - wykorzystanie najnowocześniejszych technologii i staranny dobór stosowanych materiałów w połączeniu z wysokiej jakości pracą ręczną. Tworzeniem modeli zajmują się profesjonalni projektanci mody, którzy dbają nie tylko o tym jak wygląda obuwie firmy i o zgodność z trendami mody, ale również o praktyczności i komforcie buta.

Tak więc każdy używany but przystosowujemy zgodnie z wymaganiami klienta. Większość prac wykonywana jest ręcznie, co zapewnia kontrolę nad jakością butów na każdym etapie produkcji. Nasze produkty odpowiadają państwowym zasadom i normom sanitarno-epidemiologicznym. Wszystkie materiały i komponenty wykorzystywane w produkcji są importowane z Włoch, Turcji, Hiszpanii, Niemczech i innych krajów europejskich. Projektanci firmy dwa razy w roku opracowują nowe kolekcje i uwzględniają wszystkie światowe trendy w modzie obuwniczej. Wszyskim klientom firma gwarantuje indywidualne podejście i elastyczne warunki współpracy.

W związku z rozwojem firmy MKraFVT i rosnącą ofertą produktową, pragniemy zaprosić Państwa do nawiązania współpracy handlowej na wzajemnie korzystnych warunkach. Nasza oferta jest precyzyjnie dostosowywana do potrzeb klientów hurtowych nie tylko z Ukrainy ale również z Polski czy innych krajów UE. Główne cechy oferty od producent butów skórzanych MKraFVT: 

- katalog towarów posiada szeroki wybór modeli od klasycznych i eleganckich do ultra-nowoczesnych i dla młodzieży;

- aktualne informacje o nowych modeli na przyszły sezon za pośrednictwem strony internetowej i e-mail;

- szeroka gama rozmiarów butów;

- program gwarancji na towary;

- indywidualne podejście;

- sezonowe promocje i rabaty.

 


Sprzedaż hurtowa obuwia - to w większym stopniu preferencja firmy MKraFVT, ale jeśli klient wymaga indywidualnego zamówienia, będzie musiał jedynie zapewnić pomysł, a my produkujemy buty na zamówienia dowolnej złożoności w określone terminy. Możecie na nas liczyć i w każdej sytuacji będziecie zwycięzcami. Dla nas nie ma granic a nie ma nic niemożliwego. Firma MKraFVT jest gotowa rozważyć oferty zamawiania butów hurtem na Państwa szkicach lub próbkach na wzajemnie korzystnych warunkach. Odzyskaliśmy zaufanie ukraińskich klientów i teraz wychodzimy na rynek Polski aby zdobyć zaufanie Polaków.

Prosimy o kontakt! 

 
 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create